Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Říjen 2013

Alfa Alf - Poznání

31. října 2013 v 7:16 | Dany |  Alfa Alf
Rockfik si česala vlasy . Byla jí dlouhá chvíle . Čekela až se muž probudí , pořád v ní přetvávali vzpomínky z minulé noci .

Vlk o Vlku

30. října 2013 v 17:00 | Miki |  Fan Fiction
Seděl jsem na lavičce v parku a přemýšlel jsem.Vvčerejší noční můry mi nedaly pokoje,tak jsem si nedokázal vychutnat slunečné nedělní dopoledne.Zlehka jsem se dotkl své ruky a tam jsem měl ránu.Kde jsem k tomu přišel?? Když jsem šel spát,nic jsem tam neměl a ráno mám na ruce kousanec jako hrom.To musel být nějakej pes!Nebo že by to nebyla noční můra,ale realita???
"Ahoj,, vytrhl mne z temných úvah příjemný dívčí hlas.Otočil jsem se!Většinou mě přítomnost dívky nijak neznervo'zňuje!
Troufám si dělat narážky a žertovat,ale Khatrin mě přivádí do stavů pomatenosti a roztržitosti.No a když už něco řeknu,je to vždycky nějaká pitomost.Ten stav se umocňoval tím,že i o ní se mi zdálo! "A-Ahoj",řekl jsem,co tu děláš?"Sem já to ale hlupák,proč by si nemohla v neděli zajít do parku!Zase ze sebe dělám blbce.Khatrin uuž si na mé podivné chování v její přítomnosti asi zvykla už na střední,malinko se pousmála,podívala se na mě zelenýma klidnýma zelenýma očima a řekla:" Venčím Míňu"a kývla lehce k malému psíkovi.Až do teď jsem si ho nevšiml.Normálně mě ten jorkšír skočil na klín a celého mě olíz,ale dnes se na mě nedůvěřivě a až trochu bázlivě díval.
Co se to dneska děje?? zeptala se zaraženě Khatrin."Ty vypadáš jako bys viděl příšeru a Míňa se tváří jako že ty jsi ta příšera. "To víš"! Psi cítí,když je člověk nervo'zdní "odpověděl jsem dutě!"Cizím a podrážděním to'nem. Co to se mnou je! Tak jsem sni nikdy nemluvil. Jak se to chovám?? Khatrin se trochu zarazila a na tváři se jí usaadil smutný výraz. "Stalo se něco??" zeptala se ustaraně a posadila se vedle mě n lavičku. "Mě se přece můžeš svěřit!" "Nic!" vyhrkl jsem zase oním nevraživým vrčivým to'nem a prudce pokrčil rameny.Z ruky mi osobě dala vědět nezahojený kousanec vystřelil mi od tamtud jko pozdrav,řezavou bolest až do hlavy.vykřikl jsem a zhroutil se na lavičku. Zatmělo jse mi před očima.Slyšel jsem vrčení a vytí z dálky.Jako by mě to volalo.........

No zbytek vám povím až příště,doufam ze se vam to bude libit!!!!! koment potěší!!! diky Smějící seSmějící seRozpačitýRozpačitý
povidky z davných dob o vlcích

30. října 2013 v 12:53 | Miki |  zajímavosti
Nebeský vlk
V Číně věřili, že zatmění slunce způsobuje obrovský nebeský vlk, který pozře slunce. Tehdy staří Číňané bubnovali na bubny a k ohrožené hvězdě vystřelovali šípy, aby od ní odehnali strašlivého dravce. V Evropě se vlk považoval spíše za nočního tvora a dával se proto do souvislosti s měsícem.

Bůh-vlk Vepvovet
Obyvatelé staroegyptského města Asuit vyznávali boha-vlka Vepvoveta. Jeho jméno znamenalo "Ten, který otvírá cestu". Byl válečným božstvem a obvykle vedl hornoegyptské panovníky k vítězství. V čase náboženských svátků a královských obřadů nosili v čele průvodu štít s jeho obrazem. Později, když se v Egyptě usadili Řekové, přejmenovali Asuit na Lykopolis "Vlčí město".

Společenství vlků
Pro horaly z Gruzínska bylo společenství vlků obdobou lidské společnosti. Patronem vlků, podobně jako včel, byl Giorgi, svatý Jiří z Hor. Vlci se podle své přirozené povahy volně potulovali. Lidé je nepovažovali za divokou zvěř. Lovci, kteří zabili vlka, nosili smutek, jako by zabili člověka.

Banchee

30. října 2013 v 8:34 | Dany

Ve 3. sérii se objeví Banchee . Dlouho mě zajímalo co to vlastně je , tak tady mám článek ve , kterém se to dozvíte a možná přidám i obrázky.

nejlepší hlášky 1 série

29. října 2013 v 11:20 | Dany |  nejlepší scénky a hlášky
Tak mám tu pár nej. hlášek 1. série. Bude to na dlouho , ale stojí to za to.

Halloween-tumblr.com

29. října 2013 v 11:06 | *Werů
našla jsem zbytek fotek za Halloweenu snad se vám budou líbit
Holland Roden (Lidia Martin)
Tyler Posey (Scott McCall)
Skupina Slow Kid's Ad Play (Dylen O'Brien) "Stiles" Stilinki

Halloween

29. října 2013 v 10:18 | *Werů
Našla jsem zatím jen 2 fotky z Hallweenu jedna je s Tylerem a druhá s Hollan. Jinak fotky jsou s Instagramu
Tyler Posey
No Holland Roden (uprostřed)

11 Díl - Ples

29. října 2013 v 9:15 | Dany |  seriál-obsah
Situace se začíná vyostřovat a vůdce smečky zdůrazní , že pokud nepřestoupí do jeho smečky ublíží jeho nejbližším .

1.Kapitola

28. října 2013 v 13:47 | *Werů |  obrat nohama vzhůru a nikdy zpět
Emily se toulá pouličním světlem lamp. Loudala se ke statku Daimondových. Je celkem zima. Dnes celý den přšelo a foukal ne moc slabí vítr, ale zima jí nebyla, neměla ani chuť myslet na to že je zima, myslela jen jak ji mohl pochopit její strýček a jak věděl kdo je Kanima...

10 Díl - Druhý kapitán

28. října 2013 v 10:46 | Dany |  seriál-obsah

Zdůrazní, že pokud to nepůjde po dobrém, půjde to po zlém - ublíží jeho nejbližším.Vůdci smečky se podaří Dereka přesvědčit , že jeho sestru zabil omylem. Proto se Derek přidává na jeho stranu . Jackson tlačí na Scotta, aby mu umožnil proměnu ve vlkodlaka. Vyhrožuje, že jinak vše vyzradí Allison. Ta se však již druhé strany, od své tety, dozvídá větší porci pravdy o jejich rodině. Kate znova navštěvuje Dereka a následně ho uvězní .

  1. Přidá se Scott k vůdci smečky ?
  2. Zabyl Lauru (jeho sestra) opravdu omylem ?
  3. Nechá se Allison ovlivnit svou povedenou tetou ?
  4. Co má Kate v plánu ?