Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Alfa Alf - Prolog

24. října 2013 v 13:38 | Dany |  Alfa Alf
Tady je moje vlastní Fan Fiction . Než začnu tak bych chtěla říct , že prříděh lechce splývá se seriálem , příběh bude končit neuzavřeně a nebudud se zaobírat popisem postav ze seriálu ..... tak dem na to .

Rockfik už nejméně hodinu sledovala muže , kterému mohlo být tak nejméně něco přes dvacetpět a stejně nevěděla co hledá na jejím pozemku . Z jeho chování , ale šlo poznat ,že je to vlkodlak . Každou chvíli se zastavil a rozhlédl se . Najednou se předním vynořili dvě postavy .
"Sakra dvojčata. " sykla tiše.
Za tu chvíli co tu byla se s nima potkala . V mysli se jí ozval tenký hlásek : Pomoz mu ! Sám proti dvěma nemá nemá šanci.
Hned se za to okřikla , díky této situaci mohla zjisti jestli je Alfa nebo Betta . Zrudli mu oči , vycenil zuby a vytasil drápy.
"Je to Alfa ! " zašeptala radostně .
Její radost překazilo křupnutí kostí a mužův výkřik a hned poté uslyšela hlas jednoho z dvojčat : " Krátký proces rychlí konec ."
To už nevydržela . S bojovím řvem vyskočila ze svého úkrytu . Převtělila se hned ve vzduchu ve velkého černobílého vlka se smaragdovíma očima postavila se před muže a naokamžik pohlédla do jeho udiveného obličeje . Potom se znova otočila na dvojčata a výhružně zavrčela .
Ve tváři měli respekt , ale jen na chvíli . Vyběhli a Rockfik jim vyběhla vstříc . Podařilo se jí jednoho z nich trefit hlavoudo žaludku . Když ho kousla do nohy a začale trhat maso bolestně zavyl . To přimnělo druhé dvojče vrhnut se na ni. Rychle po něm skočila a z břich mu vyrvala kus masa .
" Tomuhle říkám zase já krátkej proces a rychlej konec. " řekla pohrdavě a dodala : " A to si říkáte Alfa vlci .... jste jen banda ukňučených štěňat ". Poté vykročila k muži , který byl již v bezvědomý . Povzdechla si a odtáhla ho hluboko do lesa .

Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama