Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Banchee

30. října 2013 v 8:34 | Dany

Ve 3. sérii se objeví Banchee . Dlouho mě zajímalo co to vlastně je , tak tady mám článek ve , kterém se to dozvíte a možná přidám i obrázky.

Vznik
První bánchee byla na počátku smrtelná mágyně Van She. Její milenec byl proměněn v upíra a ona se s jeho ztrátou nemohla vyrovnat, dále se s ním jako s nemrtvým snažila udržovat kontakt. Byla členkou pradávné a mocné aristokratické rodiny. Její rodina jí za toto obcování zavrhla, proto souhlasila s tím, aby ji její milenec také proměnil v upírku. Tak by spolu mohly být navždy. Van She byla jako všichni členové takovýchto rodin chráněna pradávnou magií. Ta ji před změnou v upírku neochránila, modifikovala ji a tak z ní vznikla první Banschee.
Popis
Bánchee je velmi charismatická a strašidelně krásná žena. Má dlouhé bílé vlasy a řasy, její pokožka je také velmi bledá. Co jí bezpečně odlišuje od živé ženy, jsou její oči, celá duhovka je ztratí pigmentaci a zbarví se do šedivé až bílé barvy, nesplývá však s bělmem, pořád je ohraničena. Její nehty jsou dlouhé a velmi pevné, často je používá k drásání. Její postava je až nepřirozeně hubená, nemá žádný tělesný tuk a velmi málo svalové hmoty. Pohybuje se zahalena v šedých nebo bílých šatech.
Chování
Bánchee je víla smrti. Pokud se blíží smrt někoho významného, například šlechtice, někomu z jeho rodiny se zjeví bánchee a varuje ho. Banchee se utápí v pocitech bezmoci, ví o blíížící se tragédii, nemůže jí však zabránit. Z těchto stavů melancholie se dostává lovem jiných smutných lidí, ty pak svým zpěvem zbavuje utrpení. Smutek jako emoci dokáže s ohledem na intenzitu vycítit na míle daleko. Jako empatička slyší veškeré lidské emoce. Pozitivní nemoce jako radost jí ale nezajímají, také jsou v porovnání se smutkem, bezmocí a depresí mnohem jednodušší a slabší. Pokud Banschee uslyší mimořádně silný smutek, na jeho nositele se zaměří.
Nejdříve jej několik dní sleduje, její blízkost se na člověku projevuje zvyšující se četnosti úzkostlivých stavů. Banschee na člověka působí jako zrcadlo negativních emocí, přivozuje vzpomínku na tragickou událost, a smutek vyhlédnuté osoby se stálé umocňuje, dokud nedojde do bodu, kdy už je nesnesitelný.Ve chvíli, kdy oběť vypustí dosud zadržované emoce - pravděpodobně se zhroutí v záchvatu breku dostane se do konfliktu se svými společníky, v tu chvíli Banshee zaútočí svým zpěvem.
Reakce oběti
Jakmile oběť uslyší zpěv Banshee, okamžitě ztratí všechny emoce. Jen stojí a naslouchá zpěvu, dokud Banshee nenajde ten správný tón. V tu chvíli ucítí oběť nepředstavitelnou fyzickou bolest, mozek na to zareaguje vyřazením vědomí, oběť se zhroutí v bezvědomí na zem. Banshee v tu chvíli přestane křičet, a oběť odnese. Nechá ji potom na odlehlém místě, jakmile se osoba probudí, je silně dezorientovaná a trpí výpadky paměti. Je také velmi apatická ke svému okolí a proto často jen tak sedí na místě a zemře žízní. Je nepravděpodobné, že by se zachránila sama, pokud je však nalezena cizím člověkem, časem se její stav zlepší, paměť se začne vracet a apatie se mírní.
Proč to Banchee dělá ?
Slyší smutek oběti a uvědomuje si bolest, kterou jí tato emoce působí, proto chce, aby oběť ztratila paměť a již dále netrpěla. Podle banshee je život ve smutku horší, než celková ztráta paměti, apatie či dokonce smrt.
Pokud Banshee uslyší smutek ženy, která vládne nějakými magickými schopnostmi, nenechá ji zemřít. Po dobu, co jí sleduje a trápí negativními, emocemi se čarodějka mění. Postupně se zbaví veškerého tělesného tuku, zbělají jí vlasy, řasy, kůže, zpevní a prodlouží se jí nehty, toto vše se může ostatním jevit jako známky stresu, strachu a zanedbalosti. Jakmile je přeměna hotova, banshee zaútočí svým zpěvem. Čarodějka nezemře, ale stane se banshee. Banshee ji odvleče a čeká na její probuzení, po dobu bezvědomí se také změní poslední fyzický aspekt - oči - duhovky novicky ztratí pigmentaci.Novicka poté zůstává nějakou dobu s banshee, která ji vytvořila. Vyčkávají, dokud neuslyší novou oběť, tvořitelka poté asistuje při prvním útoku, poté se rozejdou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama