Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Listopad 2013

Colton Haynes 08

29. listopadu 2013 v 11:39 | *Werů |  Calton Haynes
Ahoj tak jsme zpět. Je tohodně hrozně moc tak to rozdělím....
začnu fotkami

blog

24. listopadu 2013 v 16:07 | *Werů&Dany&Miki |  novinky
Ahoj tenhle týden tady ani jedna z nás nebudem,to zemená že blog nebude moc se za to omlouváme ale jsem se třídou v německa.
DĚKUJI za pochopeni.

Charlie Carver

23. listopadu 2013 v 22:13 | *Werů |  novinky
Aho přidám videa z Vine kde byl s Danielem Sharmanem na golfu

Colton Haynes 07

23. listopadu 2013 v 9:08 | *Werů |  Calton Haynes
Dobré ráno Teen Wolf fanoušci. Colton dneska přidal 2 fotky

Colton Haynes 06

22. listopadu 2013 v 16:29 | *Werů |  Calton Haynes
Colton přidal fotky na instagram... co si o nich myslíte?

5.kapitola

22. listopadu 2013 v 16:15 | *Werů |  obrat nohama vzhůru a nikdy zpět
Byly jarní prázdniny a Emily si uživala volna tím, že pomáha doma nebo si četla, někdy i vařila oběd, když byl James v práci .
Emily seděla na postely poslouchala Big Time Rush a relaxovala. Byla doma sama. James šel s Tomem na hřiště.
Skoro usnula ale....

Alfa Alf - Liveny

21. listopadu 2013 v 20:43 | Dany

Liveny běžela lesem . Na boku ji pořád pálila rána po šípu . Už si skoro myslela , že je setřásla když v tom ... . Uslišela hluk motoru . Ti lovci jsou vytrvalejší než před tím ! pomyslela si a zapadla za nebližší strom . Hluk motoru se blížil . Ohlédla se .
Lovci už sjížděli kopec , když sjeli z kopce rozhlídli se kolem a jeli dál . Liveny chvíli čekala a pak teprve vylezla ze svého úkrytu . Pomalu se stmívalo a po obzoru se táhli mraky obtěžkané deštěm . Měla bych si najít úkryt , ale kde ? Její pohled spočinul na velkém vyvráceném pařezu . Rychle k němu přiběhla a sundala si ze zad docela nenápadný vak a vyndala z nich dva předměty podobající se vejci . Jedno vzala do ruky a druhou přejížděla po jeho hladkém povrchu . To samé provedla s tim druhým , a když neoběvila ani jednu prasklinu pořádně si oddychla. To mám , ale štěstí ! . Chvíli rukama šmátrala po zemi a pak našla co hledala . Uchopila železné madlo a otevřela padací dvířka a sešla dolu . Dole rozsvítila malou olejovou lampu . Všude kam se podívala byli police plné podobných vajec. Liveny je opatrně položila na dvě připravená místa Tak to jsou poslední. Teď se budu soustředit jen na to abych našla Rockfk. Zhasla lampu a rychle odešla ,protože nemohla ryskova ,že to tu někdo najde.

"Dereku !! Tohle je vážná věc a ty ... " Rockfik na něj ukázala prstem " ... bys to měl jako Alfa vědět".
" Já jen říkám jak můžeš vědět ,že ten chlap nebyl vlkodlak " bránil se Derek .
"Protože ještě před tím než jsete se ke mně přídali jsem je viděla. Celou jeho smečku a ten chlap tam nebyl" Rockfik na Dereka nechtěla křičet , ale tohle se nedalo. Moc dobře si uvědomovala , že se jen vyhíbá pravdě .
" Co když se knim přidal Scott " mluvi tiše a díval se ven z okna. " A když mluvíme o Scottovi tak se koukni koho tady máme".
Rockfik vykoukla z okna . Kousek před domem stál Scott i se Stilesem . Vyšla na balkon , když ji Stiles uviděl zalapal po dechu. " Co tu chcete?" zeptala se s náznakem pohrdání.
"Chceme mluvit s Derekem" řekl Scott pevně, ale Rockfik věděla ,že je to jen maska .
"Dereku to mlááááááádě chce s tebou mluvit " Rockfik naschvál protáhla slovo mládě a s potěšením ,že se jí podařilo vytočit. Za chvíli přišel Derek .
"Co chceš Scotte?" zamračilse Derek.
"Tak zaprví , řekni tý sví Betě ......" nestihl ani doříct větu protože ho Rockfik zavrčela : " Tos přehnal! "Seskočila z balkonu a ještě za letu se promněnila v černobílého vka . Následovalo další zavrčení se ,kterým se vrhla na Scotta . Povalila ho na zema chňapla po jeho krku . Potom ucítila jak se jí někdo snaží odtrhnout. Bohužel se mu to povedlo. Ohlédla se a uviděla Dereka. Scott se promněnil a zaútočil na ni. Rockfik se vyhla a skočila mu na záda . Scott neunesl její váhu a zhroutl se na zem. Rychle se otočil na záda. To byla chyba . Rockfik ho kousla do břicha . Nedokázala se ovládat . Vnímala jen svůj vztek . Nesnášela když si jí někdo pletl s Betou.
"Rockfik uklidni se ! . Rockfik slyšíš mě ? Rockfik !" Derekův hlas jí vrátil do reality . Pustila Scotta když se promněnila spátky zavrčela na něj : "Pro tvou informaci nejsem Beta ....... Příště ti vyrvu srdce z těla a věř mi to mi jde docela dobře " Derek na ni šokovaně zíral , ale ona ho ignorovala.
Najednou z lesa vystoupila dívka . Byla podobná Rockfik a lišila se od ní jan barvou vlasu . Měla je blonďaté a Rockfik rezavé. Rockfik se k ní okamžitě rozběhla a objala ji .
"Kdo to je?" zeptal se opatrně Derek .
" To je Liveny " odpověděla s úsměvem .
"Ráda bych se seznámila s tvou smečkou , ale sem docela unavená. " usmála se Liveny.

JR Broune

21. listopadu 2013 v 14:43 | *Werů |  novinky
Super správa (David) JR Broune má přes 100 000 flowers
A rovnou přidám fotku Daniela Sharmana který předává cenu JR Brounovi

instagram

21. listopadu 2013 v 14:27 | *Werů |  Calton Haynes
Božííí našla jsem 3 strarší, ale hezký fotky od Emily Bett. 1. je Emily Bett. Druhá a třetí fotka je se Fanta Sesay

Colton Haynes 05

21. listopadu 2013 v 14:22 | *Werů |  Calton Haynes
Ahoj začnu fotkama od Coltona. Ta 1. nevím s kým je a ta 2. je z Emily Bett.