Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Prosinec 2013

Seth Gilliam ( Dr. Deaton )

30. prosince 2013 v 22:14 | Dany |  Herci
Seth Gilliam je americký herec. Divákům je nejvíc znám pro ztvárnění role baltimorského policejního detektiva Ellise Carvera v drama seriálu THE WIRE (2002-2008) a jako úředníka Claytona Hughese z krimi seriálu OZ (1997-2003).
Gilliam hraje především filmové vedlejší a televizní role. V sedmé sezóně sitcomu THE COSBY SHOW (1984-1992) ztvárnil postavu Aarona Dextera, přítele Eriky Alexander (Pam) a jako Alan Deaton hraje v seriálu TEEN WOLF (2011=současnost 2013). Nicméně jeho prominentní rolí byla ta ze seriálu The Wire.
Gilliam hraje taktéž v divadle. Roli prince Edwarda ztvárnil ve hře Richard III (1993), kde roli Richarda hrál Denzel Washington. Jako Othello hrál v produkci divadelní společnosti Commonwealth Shakespeare Company (2010). Sám preferuje hraní v divadle, považuje jej za větší zábavu a jako obrovskou výhodu vyzdvihuje neustálou komunikaci s publikem.

Alfa Alf - Vzpomýnky

29. prosince 2013 v 23:18 | Dany |  Alfa Alf
Byl nádherný teplí den a Cora si ho chtěla co nejvíce užít . Vadilo jí jen jedno . . . ,že má hlídku ! A to zrovna z Rockfik , která jí stále popoháněla . Nachvíli se zastavila . " Taky to cítíš Rock ?!"

Michael Hogan ( Gerard )

29. prosince 2013 v 16:42 | Dany |  Herci
Michael Hogan je kanadský herec irského původu. Je známý především z televizní tvorby, kde ztvárňuje různorodé postavy po více než čtyři desetiletí. Jeho nejznámějšími postavami jsou Plukovník Saul Tigh z BATTLESTAR GALACTICY a nadabování postavy Billyho z THE PEANUT BUTTER SOLUTION.
Jeho dlouhá kariéra započala v roce 1978 na Shaw Festivalu. Ze začátku účinkoval v televizních i rádiových pořadech a seriálech. Mezi nejvýznamější televizní tvorbu patří seriál COLD SQUAD, kde hrál Tonyho Logozza. Jeho filmovým debutem byl film s Petrem Fondou HIGH-BALLIN'. Mezi jeho další významější filmy patří ROAD TO SADDLE RIVER, STELLA, COWOYS DON'T CRY nebo THE CUTTING EDGE.
Z televizních filmů to potom jsou DEAD MAN'S GUN či NIGHTS BELOW STATION STREET, za které obdržel ocenění Manitoba motion picture. Vyhrál též cenu Genie Award za výkon v SOLITAIRE.
Hostoval ve spoustě seriálu, za zmínku stojí například MONK, NUMBERS nebo DOLLHOUSE. Je šťastně ženat s manželkou Susan Hogan, která je také herečkou a tento pár je v Kanadě velice oblibený. Společně hráli v seriálu THE L WORLD a Susan se také objevila v BATTLESTAR GALACTICE, zde hraje soudkyni při Baltarově procesu. Mají tři děti. Jsou velkými přáteli s jiným kanadským hercem a jeho manželkou a to s Grahamem Greenem.

Ke stažení

27. prosince 2013 v 20:21 | Dany
Tady máte odkazy na 2 série s dabingem

Jill Wagner ( Kate )

25. prosince 2013 v 15:03 | Dany |  Herci
Celé jméno : Jill Suzanne Wagner
Místo narození : Winston-Salem, North Carolina, USA
Datum narození : 13. ledna 1979 (Kozoroh)
Věk : 34 let
Její otec provozoval místní obchod s pneumatikami. Navštěvovala Ledfordskou střední školu a poté vystudovala státní univerzitu v Severní Karolíně. Po vysoké škole se přestěhovala do Los Angeles.
Jill byla obsazena jako první žena na MTV v televizním seriálu PUNK´D, později získala vedlejší role v televizních seriálech jako MŮJ PŘÍTEL MONK, SBĚRATELÉ KOSTÍ, QUINTUPLETS pro FOX a DR. VEGAS pro CBS. V roce 2005 hrála v reklamní kampani pro značku Ford Motor Company.
V roce 2007 si zahrála v populárním seriálu STARGATE ATLANTIS (Hvězdná Brána: Atlantida), kde v několika dílech ztvárnila postavu Larrin. V roce 2006 hrála v seriálu BLADE pro New Line televizi a Spike TV, kde získala hlavní ženskou roli Kristy Starr. V současnosti moderuje společně s Johnem Hensonem a Johnem Andersonem v TV Show Wipeout pro ABC.

Dylan O'Brien

24. prosince 2013 v 16:55 | Dany
Dylan O'Brien se narodil v New Yorku, ale vyrůstal ve městě Springfield Township v New Jersey. Když mu bylo 12 let, přestěhoval se s rodinou do Kalifornie, kde jeho otec pracuje jako kameraman a matka působila jako herečka. Má irské, britské, italské a španělské předky. V roce 2006 začal hrát v krátkometrážních snímcích, které režíroval a produkoval s pomocí rodičů, a poté je i nahrával na YouTube, což mu vyneslo řadu fanoušků.
Jeho první velká šance před kamerou přišla v roce 2011 v seriálu VLČÍ MLÁDĚ. Po čtyřech konkurzech si Dylan nemyslel, že by měl šanci uspět a plánoval jít na vysokou školu studovat kinematografii, stejně jako jeho otec. Velkým překvapením pro něj tedy bylo, když se mu ze studia ozvali a poslali mu scénář seriálové hlavní postavy - Scotta McCalla. Po přečtení Dylanovi padla do oka postava Scottova nejlepšího kamaráda - Stilese, kterého nakonec po domluvě manažerem konkurzu ztvárnil.
Ve stejném roce se objevil ve zcela improvizované komedii HIGH ROAD, načež následovala hlavní role ve filmu THE FIRST TIME, kde si zahrál po boku herečky Britt Robertson. V červnu 2013 chystá seriál Vlčí mládě premiéru třetí řady a v červenci se Dylan objeví v komedii BRÍGÁDNÍCI spolu s Rose Byrne, Owenem Wilsonem, Vincem Vaughnem a Willem Ferrellem.
Dylan také hraje na bicí v kapele Slow Kids At Play a je fanouškem New York Mets.

Hoechlin and Posey photos

18. prosince 2013 v 18:53 | *Werů |  instagram
Ahoj Tylerové dneska přidla fotku

Colton Haynes

18. prosince 2013 v 15:49 | Dany |  Herci
Ačkoliv se Colton narodil v Kansasu, většina jeho rodiny má kořeny v sousední Oklahomě. Část jeho předků je příslušníky domorodého kmenu Čerokézů. Svou kariéru odstartoval jako manekýn v 15 letech, kdy se přestěhoval do New Yorku a s fotografem Brucem Weberem nafotil sérii snímků pro značku Abercrombie & Fitch. Následovala další focení pro Ralpha Laurena, Verizon a časopisy Teen Vogue, Arena či XY.
Po dokončení střední školy se rozhodl odejít do Los Angeles a prosadit se především jako herec. V roce 2007 se mihl v kasovním trháku TRANSFORMERS a zároveň se představil v jednom z dílů KRIMINÁLKY MIAMI. Následovaly další drobné příležitosti, především v televizní seriálové produkci. V této době se neúspěšně ucházel o roli Edwarda v kultovní sérii STMÍVÁNÍ či o jednu z hlavních úloh v úspěšném seriálu GLEE.
Neúspěch v castingu do role v sérii Stmívání mu však vynahradilo obsazení do role Bretta Czerskiho v tematicky podobně zaměřeném seriálu ZA BRANOU z roku 2010. Ve stejném žánru následovala hlavní role v seriálu TEEN WOLF, kde zpodobnil postavu Jacksona Whittemora, a epizodní role v seriálu THE NINE LIVES OF CHLOE KING. Kromě toho si zahrál hlavní úlohu v seriálu LOOK, který líčí běžné životní situace z pohledu průmyslových kamer a záběrů hlavního hrdiny. Objevil se také v několika krátkých filmech a vedle herectví se nadále věnuje modelingu.

noví herci

17. prosince 2013 v 15:09 | *Werů |  novinky
Premiéra druhé části třetí série se pomalu, ale jistě blíží. S ubývajícími dny, které do premiéry zbývají, se ale objevuje čím dál více novinek. V článku se například dozvíte, které dvě nové posily od ledna v Teen Wolf uvidíme.

Official triler ke druhé polovině 3 serie

17. prosince 2013 v 15:04 | *Werů |  novinky
Ahoj lidi tak je to tu official trailer je venku je zde
Více infornací ještě snad přidude už je promo i postavy tak uvidíme už jenom 20 dní kdo se těší tak jako my?