Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Leden 2014

Alfa Alf - Plán

31. ledna 2014 v 22:18 | Dany |  Alfa Alf
" Tak ty se chceš přidat do smečky pokud to chápu ? " zeptal se Deucelion podezřívavě . Stáli v místnosti s bohatě zdobenými stěnami a stropem .
" Ano " Rockfik se pokusila do odpovědi dát co nejvíce jistoty . Vlastně se snažit nemusela . Alespoň ne od té doby co uviděla Nalu . Nala byla vysoká a štíhlá . Měla zrzavé, vlnité vlasy a zlatavé oči. Přesně jako Rockfik . Pamatovala si jak již v útlém věku přerůstaly všechny kluky v okolý . Na to že byli dvojčata měli málo společného . Divoká Nala se brzo naučila používat své tělo a vždycky dostala co chtěla jako například svačiny , peníze , a někdy i si mohla půjčit auto . Rockfik se o kluky moc nezajímala . Zatím co se Nala projíždila v luxusních autech , ona se ráda prala . Ve škole se nenašel kluk , který by jí chtěj zkřížit cestu . " Ale jsem tak trocu unavená a slyšela jsem , že na večer máte naplánovanou nějakou akci a ráda bych se trochu prospala . "
" Pane " promluvila Nala . " Ukážu jí místnost kde by se mohla prospat a asi taky trochu zdřímnu ." Deucelion vypadal jako by to přímo neschvaloval , ale pak se ousmál .
" Myslím , že by se teď měli prospat ."
Nala jí zavedla do malé místnosti , tak aby byli co nejdál od ostatních . Rockfik se ta místnost zamlouvala . Měla tlusté stěny takže je nikdo nemohl slyšet a byla v ní tma .
"Doufám ,že máš plán když jsi sem vlezla " zamračila se Nala .
"Máš mobil , já jsem si ho zapomněla " zašeptala Rockfik .
Nala vytáhla mobyl a podala ho Rockfik .


Zazvoněl mobyl a Liveny ho ihned zvedla . Odešla z místnosti a dlouho si s někým povídala . Potom zavolala ostatní.
" Musíme jít a nechci slyšet . . ."podívala se na Isaaca "žádný , ale."
"Co je tak důležitýho , že musíme jít všichni " zeptala se otráveně Cora.
" Máme šanci vyhrát " odpověděla Liveny . " Jdeme a hned."
" Počkat ." Peter vyskočil z gauče " Pro něco si musím zajít " . A než Liveny stačila něco namítnout vyběhl nahoru . Zachvíli se vrátil a v každé ruce svíral jednu sekyru . " Můžeme jít.


Rockfik čekala na signál , skrčená za velikym kamenem . Ozvalo se zaškrábání o kámen , ale nevylezla . Chtěla ještě chvíli počkat . Věděla ,že je čas jít . Vykročila zpoza kamene . Na chvíli se zarazila . Má odhalit svůj plán hned nebo potom. Rozhodla se udělat něco jiného . Vyskočila na kámen a čekala až si jí někdo všimne . Nikdo si jí nevšímal . Plán zatím vycházel. Dvojčata se spojila do obrovsého monstra . Musela se usmát . Jak předvídatelné ! Potom si všimla , že se Liveny s ostatními nebezpečně přiblížili ke kraji . Důležité bylo , že si nikdo nevšiml , že vlčice , která právě útočila na Dereka a vypadala na chlup stejně jako ona je ve skutečnosti Nala . Vlastně čekala , že to Liveny prokoukne , protože jako jediná věděla , že má dvojče . Nevěděla jak , ale Derekovi se podařilo získat převahu a přinutit se stáhnout do zranitelné polohy. Nale se podřilo ho kousnout a vyprostit se a teď běžela směrem k ní . Peter poní hodil jednou sekerou . . . minul.
Nala doběhla až kní . Převtělila se . Když si všimla kede stojojí podrážděně ji sjela pohledem . " Co to děláš !? Někdo tě uvidí . " napomenula ji podrážděně .
" Ano mami !" odpověděla jí Rockfik hned jak slezla z kamene .
" Hele , řekla bych že zrovna máme pět minut ". Byla hodně zadejchaná a v některých místech hodně krvácela . " Pozitivní na tom je , že si pořád myslí ,že já jsem ty ." řekla Nala když si všimla jak si Rockfik prohlíží její zranění.
"Jak to víš ?"
"Utržela jsem i pár urážek ! "
"Vážně ?"
" Jo, napřed jsem to nevnímala ,ale od té doby co mě ten alfa tituloval za všivého kojota tak jsem to začala brát sobně !"
"Už musim ! " vyhrkla Rockfik a vyběhla . Bylo to ještě horší než před chvílí . Derek , Liveny a ostatní byli zahnáni do kouta . Deucelion a jeho smečka je zatlačili na okraj srázu . Zařadila se k nim . Vyděla jak Derekovi splívá z úst jediné slovo . . . kojot !
Měla sto chutí ho s toho srázu vážně scodit ! Místo toho vyskočila opředu a otočila se k Derekovi zády.
Varovně zavrčela . Nala se vyřítila spoza kamene zcela zdravá . Za běhu vzala do tlamy Peterovu sekeru přeskočila přes Enise a položila ji Peterovi pod nohy . Pak se postavila vedle Rockfik .

Zajímavosti a legendy o vlcích

31. ledna 2014 v 12:18 | Dany |  zajímavosti

Jednou Miki nakousla téma legendy o vlcích , tak jsem se rozhodla pokračovat .

  1. Strážcové Walhaly - Když Ódin seděl na trůnu v paláci Walhaly, u jeho nohou polehávali dva vlci. Jmenovali se Geri-Požírač vnitřností a Freki-Hltavý žrout. Jejich úctyhodné tlamy požíraly zbytky z božích hostin. Na vnějších hradbách Ódinova palace střežila hlavní bránu vlčí hlava.

Promo

30. ledna 2014 v 16:24 | Dany |  Promo
Našla jsem další promo k seriálu , nevím jestli k dalšímu dílu , ale to je snad jedno


New photos 6

29. ledna 2014 v 13:48 | *Werů |  novinky
Ahoj mám tady fotku od Crystal (Allison)
twett: Nezlepší

3x16 a Wolf Watch

29. ledna 2014 v 12:37 | *Werů |  seriál
Ahojky Wolf Watch není na stránkách tak zatím nevím jak to bude...Ale zatím tady je 3x16 na stáhnutí zde

Arden Cho - Music

29. ledna 2014 v 7:57 | Dany |  Herci
Našla jsem další písničky od Arden

Arden Cho - Baby it's You


Arden Cho - Didn't Know


Arden Cho - Hello Goodbye


Arden Cho - Tainted

Arden Cho - Cover 1

28. ledna 2014 v 19:34 | Dany |  Herci
Našla jsem pár daších písniček co Arden přespívala

Wrecking Ball Miley Cyrus

Radioactive Imagine Dragons

Begin Again Taylor Swift

Stay - Rihanna cover

Teen Wolf season 1 Music část 10.

28. ledna 2014 v 18:42 | Dany |  seriál
Val Emmich - Don't Wanna Go Home


Our Broken Garden - share

Apple Horse- Devil's Land

Lost In Kostko - Dexter

YACHT - Shangri-La

The Sea of Cortez - Telephonic

Vlk o Vlku -Vytí

28. ledna 2014 v 18:15 | Miki |  Fan Fiction
Když jsem se probral,ležel jsem v nemocnici.Khatrin mi seděla u nohou a byla vystrašená.Rychle jsem si sedl a rozhlížel jsem se.Khatrin si mě všimla a zeptala se ,,Jsi v pohodě??,Měla jsem o tebe starost když jses zhroutil na tu lavičku!".
,,Jo jsem v poho jen se mi motá hlava,nic víc a jinak promiň".Khatrin se na mě podivně podívá a řekne,,Za nic se neomlouvej,za jic nemůžeš!" .Trochu se narovnám a malinko se pousměju Khatrin mi u'směv vrátí a podá mi vodu.Poděkuji jí.
Za chvilku odejde a příjde sestra a pta se mě jestli mi je dobre jestli se mi nemotá hlava a já ji odpovím že ano.Po chvilce sestra odejde a přinese mi léky.
Po dvou dnech mě pustí domů,je 'uplněk nespí se mi moc dobře.Vstal jsem a šel jsem se napít dolů do kuchyně ,ale najednou se zastavím na schodech a slyším jak se rodiče hádají,ale neni to normální hádka nehádaj se kvůli blbostem,ale hádají se kvůli mě.Nevím proč,ale rád bych to zjistil tak se posadím na schody a asi po hodině oba zmlknou a jdou do ložnice rychle zaběhnu do pokoje aby si mysleli že spím.Rodiče zabouchnou dveře a já vyjdu ven a jdu do tý kuchyně,napiju se a sednu si ke stolu chvilku přemýšlím a na stole leží papíry jenže to nejsou obyčejní papíri je tam napsáno VLKODLACI rychle je chytnu,ale neotevřu ji nemám na to srdce,ale pak uslyším vrzání schodu jde dolů můj táta rychle ty papíry položím na své místo.Táta se lekne a ptá se mě jestli nemůžu spát a já řeknu že jo,přisedne si ke mě a rychle schová papíry do šupliku a zamkne ho.Chci se ho zeptat coto bylo za papíry,ale chvilku přemýšlím a nezeptám se.
Táta za chvýli odejde ale nevezme si klíč od šuplíku,já ho odemknu a začnu si číst jenže je to v jiném jazyce tak ji spátky vrátim.Odejdu sobe do pokoje a přemýšlim co je tam asi napsaný.Pár minut koukam do stropu a pak se mi zavřou oči.Ráno se probudim a jdu si připravit do školi,osprchnu se a vyčistim si zuby.Pak jdu dolů do kuchyně táta je už v práci a mamka ještě spí.Dám si sendvič a jdu si pro tašku za chvýli jdu na autobus a pořád se mi přemítaji ty papíry.Pak přijede autobus ja nastoupim a jedeme do soukromé klučičí školi.Sejdu se s kamarádama a den probíhá v klidu a u'návně.Jdu na oběd a jdu pěšky domů.Přijdu domů a udělám si ukoli a jdu ven,jdu do McDonalda dam si kafe a jdu si koupit nový skicák na malování a ktomu ještě jeden fix.Jdu domů a je už 11 hodin a najednou uslyším Vytí neni to tak daleko je to spíš moc blízko,ale pak si všimnu že to neni v dálce,ale vyju já rychle se rozeběhnu domů a vytí začíná utichat.Najednou jsem doma byl jsem dál skoro 8 ulic zpet a jsem tady nějak moc rychle Táta ještě neni doma a máma je tky pryč.Jdu do koupelny a opláchnu si obličej,potom se převliknu a jdu spát.Brzy ráno mě probudí znovu to vytí a jsem to zase já,ale nejsem doma jsem venku a ležim velde mrtvé lišky rychle se zvednu a běžím domů jsem asi 5kilometrů od domu a mám strach..........

Pokračování přště....!!!!!!!!!!

Arden Cho

28. ledna 2014 v 17:40 | Miki |  galerie
A ještě mame novou složku v Galerii s Arden Cho.