Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Duben 2014

New photos from twitter 23

28. dubna 2014 v 16:58 | Dany |  twitter
Orny přidal hromadnou fotku
twett : Kdo je mnohem zábavnější, než my?

Keahu přidal menší graf
twett : Něco, co jsem se naučil ve škole ...

Jak jistě víte Max a Charlie hraje s seriálu se jménem The Leftovers

JR Bourne přidal fotku Danielem
twett : Řekli mi, že to bude hotový za hodinu .... Daniel ztratil pigment a tváři, že to na něj nezapůsobilo.

obsazení

22. dubna 2014 v 16:06 | *Werů |  seriál
Ahojky mám tady obsazení herců a nějakým i popis. Některé už znáte :DTyler Garcia Posey (Scott McCall) - narozen 18. 10. 1991 v Santa Monice. Žije v LA se psem. 20.10. 2014 se rezešel s dlouholetou láskou. Poprvé hrál ve svých šesti letech se svým otcem a od osmi účinkuje pravidelně jak ve filmech, tak v televizi. Má dva bratry, mladšího Jesseho a staršího Dereka (ano, opravdu má, nelžeme). Hraje v kapele a umí zpívat. Nejznámější role: Ty Ventura (Krásná pokojská), Raul Garcia (Doc), Andrew Ortega (Lincoln Heights).

tyler-posey-1

Dylan O'Brien (Stiles Stilinski) - narozen 26. 8. 1991 v New Yorku, do Kalifornie se přestěhoval, když mu bylo dvanáct. Než dostal roli Stilese, natáčel na YouTube zábavná videa. Je fanouškem NY Mets (baseballový tým), hraje na bicí v kapele Slow Kids At Play. Má starší sestru Julii a je ve vztahu s herečkou Britt Robertson, se kterou se seznámili při natáčení filmu The First Time. Nejznámější role: Dave Hodgman (The First Time), Stuart (Stážisti), Thomas (The Maze Runner).

936full-dylan-o'brien

Crystal Reed (Allison Argent) - narozena 8. 2. 1985 v Detroitu, od útlého věku tančila a později vedla školní dramatický kroužek, vzala také roli v místním divadle a hrála v muzikálech. Po získání svého bakalářského titulu se odstěhovala do Chicaga a odtamtud později do Holywoodu. Je vysoká 172 cm. Nejznámější role: Denise (Skyline), Bess (Crush), Rebbeca Ogin (Jewtopia).

Crystal-reed-2011

Tyler Lee Hoechlin (Derek Hale) - narozen 11. 9. 1987 v Coroně, odjakživa miloval baseball, a dokonce díky němu získal i stipendium na univerzitu. Má dva bratry Travise a Tannera a sestru Carrie. Byla mu nabídnuta role Emmeta Cullena, ale odmítl ji (díky bohu!) kvůli hraní baseballu na vysoké. Nejslavnější role: Michael Sullivan Jr. (Cesta do zatracení), Martin Brewer (Sedmé nebe), Ricky (Melvin Smarty).

936full-tyler-hoechlin

Holland Marie Roden (Lydia Martin) - narozena 7. 10. 1986 v Dallasu. Už v šesti letech hrála, ale do L.A. ji přivedla její druhá láska, a to věda. Studovala molekulární biologii na UCLA, ale po roce se vrátila zpět ke své první lásce, hraní. Přesto odmítla přestat studovat, i když si kvůli svému nabitému programu musela změnit obor z milované vědy na ženská studia, která ji překvapivě zaujala, a ve kterých získala svůj titul na UCLA. Holland je velkým hudebním fanouškem. Nejznámější role: Bronwyn (12 Miles of Bad Road), Emily Locke (Ztraceni), Gabby (House of Dust).

holland_roden_main

Colton Lee Haynes (Jackson Wittemore) - narozen 13. 7. 1988 ve Wichitě v Kansasu, ale stěhoval se téměř celý svůj život, žil ve více než čtyřech státech a navštěvoval tři různé střední školy. Má staršího bratra Clintona, který je také herec, a dvě starší sestry. Než se stal hercem, pracoval jako model. Hraje tenis, dokonce ve třetím ročníku střední školy vyhrál titul. Zvažovali, že ho obsadí do role Edwarda Cullena, ale nakonec neobsadili (ještě jednou, díky bohu!). Nejznámější role: Scott Holland (Always and Forever), Brett Crezski (The Gates), Roy Harper (Arrow).

Colton-Haynes-teen-wolf-26945306-693-650

Ian Stuart Bohen (Peter Hale) - narozen 24. 9. 1976 v Carmel. Je herec a režisér, do jednoho ze svých krátkých filmů obsadil jako hlavní představitelku Holland Roden. Hraje od roku 1993. Nejznámější role: Johny O'Brien (Any Day Now), Pete Gilies (Breakout Kings), Daniel Dunn (Major Crimes).

Ian+Bohen+Premiere+Summit+Entertainment+Warm+7ugspm2HUJll

Melissa Ponzio (Melissa McCall) - narozena 3. 8. 1972 v New Yorku. Jako malá jednou viděla Sigourney Weawer ve filmu vetřelec a rozhodla se, že chce být vetřelcem. Když ale zjistila, že to nejde, rozhodla se pro druhou nejlepší možnost, herectví. Vystudovala novinařinu a divadlo a má mladšího bratra. Miluje psy, zbožňuje pizzu a neodmítne žádnou zábavu. Nejznámější role: Donna Robbins (Chicago Fire), Karen (The Walking Dead), Angie (Army Wives).

Melissa_Ponzio

Jill Suzanne Wagner (Kate Argent) - narozena 13. 1. 1979 ve Winston-Salemu. Získala titul bakaláře na North Carolina State University v oboru Obchodní management. Chtěla začít podnikat, ale místo toho se odstěhovala do L.A. Byla vychovávána převážně babičkou a otcem mariňákem, protože její matka umřela krátce po tom, co se Jill narodila. Má staršího bratra. Nejznámější role: Polly Watt (Splinter), Rachel (Shifted), Krista Starr (Blade: The Series).

20070412-Jill.Wagner.HQ.10

David Bourne Jr. (Chris Argent) - narozen 8. 4. 1970 v Torontu. Jeho rodina ho oslovovala juniore, proto převzal pseudonym JR. Má dvě sestry Kim a Kelly. Poprvé hrál v osmi letech, pak se vrátil ke studiu. Studoval ekonomii, než se znovu rozhodl vrátit k herectví a přestoupil na univerzitu Ryerson Theatre School. Má psa jménem Scooby, se kterým žije ve Vancouveru. Nejznámější role: Martouf/Lantash (Hvězdná brána), Benjamin Moss (13 duchů), Isaac (The Secret Circle).

JR

Adelaide Cane (Cora Hale) - narozena 9. 8. 1990 v Claremontu v Austrálii. Poprvé hrála ve svých šesti letech a svou první velkou roli dostala o deset let později. Ve volném čase ráda zpívá a baví ji brát i hodiny zpěvu. Nejznámější role: Lolly Allen (Neighbours), Mary Queen of Scots (Reign), Tenaya 7/Tenaya 15 (Power Rangers R.P.M.).

047e801f9a_95239023_o2

Clarence Linden Garnett Ashby III. (Sherrif Stilinski) - narozen 23. 5. 1960 v Atlantic Beach na Floridě. Získal titul v psychologii a obchodě, než se odtěhoval do New Yorku, kde začal brát hodiny hraní. Od svých 9 let surfuje, dokonce byl třikrát pozván na šampionát. Věnoval se i různým druhům bojových umění. Oženil se Susan Waltersovou, která v Teen Wolf hraje matku Lydie Martinové, mají spolu dvě děti. Nejznámější role: Johny Cage (Mortal Kombat), Bret Cooper (Melrose Place), Chase (Resident Evil: Extinction).

Linden_Ashby

Michael Hogan (Gerard Argent) - narozen roku 1949 v Kirkland Lake v Ontariu. Studoval v National Theatre School of Canada, kde se seznámil se svou ženou, se kterouo má tři děti. Za svůj život se objevil v nespočetném množství filmů, seriálů a divadelních her. Pracoval i v několika rádiích, a pro svůj hlas byl často obsazován jako vypraveč a předčítač. Nejznámější role: Colonel Saul Tigh (Battlestar Galactica), Det. Tony Logozzo (Cold Squad), The Reeve (Červená Karkulka).

Michael_Hogan

Daniel Andrew Sharman (Isaac Lahey) - narozen 25. 4. 1986 v Londýně. Pracoval v The Royal Shakespeare Company, než na tři roky odešel do The London Academy of Dramatic Art. Poté vystupoval v mnoha divadelních představeních nejen v Londýně, ale po celé Evropě. Jako malý měl rodičům za zlé, že nejsou Američané, proto ve škole předstíral, že on jím je. Žije napůl v L.A. a napůl v Londýně. Nejznámější role: Ares (Válka bohů), Edward Montclair (When Calls the Heart), Harry (The Last Days of Edgar Harding).

Daniel-Sharman

Sinqua Walls (Vernon Boyd) - narozen 6. 4. 1985, pochází z Louisiany, ale přestěhoval se do L.A. Získal titul v oboru Film a divadlo, když zrovna nehraje, píše a publikuje básně. Baví ho hrát na kytaru a sportovat, pomáhá bezdomovcům a bojuje proti hladu v Americe. Mezi kolegy je proslulý tím, že nekleje. Nejvýznamnější role: Jamarcus Halls (Friday Night Lights), Daniel (The Secret Life of the American Teenager), Sir Lancelot (Once Upon a Time).

InfoboxSW

Gage Golightly (Erica Reyes) - narozena 5. 9. 1993 jako nejmladší ze čtyř sourozenců. Má dva psy a měří 167 centimetrů. Nejznámější role: Hayley Steele (The Troop), Tessa Banner (Ringer), Taylor Garrett (The Long Shot).

Gage+Golightly+Makeup+Pink+Lipstick+DCskdgG9LH9l

Seth Gilliam (Dr. Alan Deaton) - narozen 5. 11. 1968. Je převážně seriálový herec, ale hraje i v divadelních představeních. Nejznámější role: Sugar Watkins (Starship Troopers), Officer Clayton Hughes (Oz), Sgt. Ellis Carver (The Wire).

Seth Gilliam

Keahu Kahuanui (Danny Mahealani) - narozen 7. 8. 1986 v Honolulu na Havaji. I s rodinou se hodně stěhoval, až skončil v L.A. Získal bakalářský titul v Mezinárodních vztazích na univerzitě v Bostonu, poté co přestoupil z oboru inženýrství. Umí plynule německy a ovládá i mandarínskou čínštinu. Nejznámější role: Cal Litoa (Hawaii-O-Five).

Keahu.Kahuanui.HS2

Orny Adams (Coach Bobby Finstock) - narodil se roku 1971 jako Adam Ornstein. Píše, režíruje, produkuje a hraje. Je ale v první řadě komik a kromě Teen Wolf hrál jen v jednom krátkém filmu (Montgomery West and the Wings of Death).

Orny-Adams

Haley Webb (Jennifer Blake) - narodila se 25. 11. 1985 ve Woodbridge ve Virginii. V patnácti letech se přestěhovala do San Diega a na střední škole se začala účastnit aktivit spojených s hraním. Brzy se tomu začala věnovat naplno a prošla několika hereckými školami v L.A., dokud nenašla to pravé v Meisner-based Conservatory The Joanne Baron/D.W. Brown Studio. Tam ukončila studium o dva roky později jako nejlepší z ročníku. Má mladšího bratra Iana. Nejznámější role: Janet (Nezvratný osud 4), Sarah (Rushlights), Laura Scott (Beauty and the Beast).

600full-haley-webb

Stephen Sean Lunsford-White (Matt Daehler) - narozen 25. 11. 1989 v Sacramentu, kde žil až do šesti let, než se přestěhoval s matkou do Orlanda na Floridě. Jako malý strávil spoustu svého času v ředitelně, protože byl třídním klaunem. Aby ze sebe dostal alespoň část té divokosti, přihlásila ho matka do kroužku herectví. Studuje na UCLA obor Publicistika a tvůrčí psaní. Ve volném čase se baví vytvářením videí na YouTube, hraním na kytaru a psaním scénářů. Nejznámější role: Kit Taylor (Kamen Rider: Dragon Knight), Dink (Private Practice), Brian (Beneath the Darkness).

1454d7fbe742287876b04c878a8cb31c

Arden Cho (Kira Yukimura) - narozena 16. 8. 1985 v Texasu. Získala bakalářský titul na univerzitě v Illinois v oboru psychologie. Nejznámější role: Taylor (Agents of Secret Stuff), Sarah (Ktown Cowboys), Anastacia (I Am Not a Princess).

tumblr_lhh5nkEOYX1qzz50jo1_400

Gideon Emery (Deucalion) - narozen 12. 9. 1972 ve Windsoru v Anglii. Byl vychováván jak v Anglii, tak v Jižní Africe a celé dětství se bavil tím, že napodoboval hlasy lidí z televize a rádia, hraní tedy bylo jen dalším logickým krokem. Na univerzitě studoval umění i drama a později se dal na divadlo. Stal se oblíbeným nejen pro svůj talent, ale i výjimečný hlas. V roce 1998 vyšplhal na Kilimanjaro. Nejznámější role: Sergei (Takers), Sasha Mientkiewicz (Greetings from the Shore), Richard Pine (Survivor Type).

gid-leather

Charlie Carver (Ethan) - narozen 31. 7. 1988 v San Francisku. V mladém věku se přestěhoval do Napa Valley a tam ve škole poprvé přišel do styku s hraním. Poté studoval hned na několika školách, a to na ACT San Francisco, na Interlochen Arts Academy, dále pak na University of Southern California, a také v soukromém studiu The Imagined Life in Los Angeles. Nejznámější role: Hugh Thompson (Camp Fred), Eric (Bad Asses), Porter Scavo (Zoufalé manželky).

Charlie-carver-large-picture

Max Carver (Aiden) - narozen 1. 8. 1988 v San Francisku. Narozdíl od svého bratra se zaměřil na univerzitě na neherecký obor, získal bakalářský titul z angličtiny. Nejznámější role: Preston Scavo (Zoufalé manželky), Jordan Coleman (The Cheating Pact), Rory (Undiscovered Gyrl).

images

Meagan Yvonne Tandy (Breaden)- Narodila se 3. května 1985 v Fremont, California, USA, ale vyrůstala ve Fontaně a nyní žije LA. vystudoval ETIWANDA High School v Rancho Cucamonga . Byla student na Chaffey College , a je prvním studentem této školy vyhrát titul Miss California USA. Meagan má sestru. Několikrát se účastnila medelingových soutěží. Vyhrála Miss
California USA (2006).


Sheley Catherine Hennig (Malia Tate)- Narodila se 2. ledna 1987 v Destrehan, Louisiana, USA. Už jako malá byla aktivní, psala a tancovala i přes všechmu zátěž nabyla nikdy účením pozadu. Ve 14 letech ji zemřel jeden ze starších bratrů při dobravní nehodě z důsledku opilosti.
Vedlejší obsazení:

Eaddy Mays (Victoria Argent - Allisonina matka, vůdce rodiny lovců)

Matthew Del Negro (Raphael McCall - Scottův biologický otec a agent FBI)

Bianca Lawson (Ms. Marin Morell - nevlastní sestra veterináře Deatona, emisarka alfa smečky)

Felisha Terrel (Kali - alfa, členka alfa smečky)

Brian Patrick Wade (Ennis - alfa, člen alfa smečky)

Adam Fristoe (Mr. Harris - učitel chemie a biologie na BHHS)

Tom Choi (Mr. Yukimura - otec Kiry, korejec, nový učitel historie na BHHS)

Tamlyn Tomita (Mrs. Yukimura - matka Kiry, japonka s dlouhou rodinnou historií)

Susan Walters (Mrs. Martin - Lydiina matka, později učitelka na BHHS)

Michael Fjordback (young Peter Hale - mladší verze ze vzpomínkové epizody S03E08)

Ian Nelson (young Derek Hale - mladší verze ze vzpomínkové epizody S03E08)

Allicia Coppola (Mrs. Talia Hale - Derekova matka, občas ji můžeme vidět v podobě velkého černého vlka)

Haley Roe Murphy (Laura Hale - Derekova sestra, kterou na začátku seriálu nachází v lese. Tedy… její polovinu)

Caitlin Custer (Heather - Stilesova přítelkyně od jeho tří let)

Shantal Nyree Rhodes (Danielle - nejlepší kamarádka Heather)

Damon Jackson (Danny's ex - Dannyho expřítel, se kterým se neustále rozchází a zase dává dohromady)

John Wesley Ship (Mr. Lahey - Isaacův násilnický otec)

Shelley Hennig (Malia Tate - dívka, která se mění v kojota)

Todd Stashwick (Mr. Tate - otec "kojotodlačice", který ztratil ženu a druhou dceru)

Zelda Williams (Caitlin - dívka, jejíž přítelkyně zemřela, a která později na párty políbila Stilese)

Doug Jones (Barrow - sériový vrah ve 3B)

Dylan O'Brien na obálce Fashionisto

18. dubna 2014 v 12:02 | *Werů |  novinky
Dylan O'Brien je na obálce amerického časopisu Fashionisto, kde má i rozhovor ohledně The Maze Runner.

Dylan O'Brien Covers 'Fashionisto' Issue 10 (Exclusive)

Arden Cho - Oceans (Hillsong UNITED)

18. dubna 2014 v 8:14 | Dany
Arden přezpívala písničku od Hillsong UNITED , který se jmenuje Oceans.

The Carver twins' first day on the set of

17. dubna 2014 v 22:50 | *Werů |  novinky
Našl jsem starší fotkuz prvního natáčení Teen Wolf dvojčat stvárňující Aidena a Ethana.

Zajímavosti ohledně herců 05

17. dubna 2014 v 21:14 | *Werů |  zajímavosti
Ahojky mám tu pár nových zajímavostí o hercích

-Dylan Srayberry má twitter od 27.2.2012
-Charlie má na twitteru víc sledujících než jeho bratr Max.
-Tyler Posey mám 1 000 000 slevovíní na twitteru.
-Dylan O'Brien mám zlozvyk si kousat nehty.
-Dylanovo O'Brienovo prví polibek byl ve čtrnácti letech, když byl v prváku.
-Holland Roden je levák
-Melissa Ponzion měří 167.
-Tylet Hoechlin byl nominován na Teen Choice Awards jako mužský skokan za svou roly v Sedmém nebi.
-Dylan O'Brien se narodil v New Yorku, ale vyrůstal ve městě Springfield Township v New Jersey.
-Dylan O'Brien je skupiny fanouškem New York Mets.
-Daniel Sharman ve škole a v Teen Wolf hrál v lacrossovém týmu, ale kvůly zranění kolene musel odejít .
-Daniel Sharman studoval medicínu.
-Holland Roden studvala vědu v Los Angeles.
- Daniel Sharman zbožňuje hudbu, hraje na kytaru a klavír.
-Tyler Posey měl možnost pracovat a učit se od nejtalentovanějších lidí v oboru herectví.
-Crystal Reed hrála v muzálu Pomáda.
- Holland Roden byla v šesti letech fascinována Anglickou královnou a to jí nakonec dovedlo k herectví.
-Colton Haynes se oběvil v klipu "I dont love you" od My Chemical Romance.

PROSÍM NEKOPÍROVAT JEDINĚ S NAŠÍ ODKAZEM!!
_________________________________________________________________________________________________________________

New photos from twitter 22

16. dubna 2014 v 17:35 | Dany |  twitter
Jsou tu nové fotky z twitteru , které jsou převážně z MTV Movie Awards

Jill si změnila profilovku .

Jr Bourne přidal fotku z MTV Movie Awards
twett : Šťastné shledání na MTV Movie Awards

MTV Movie Awards- galerie

15. dubna 2014 v 22:41 | *Werů |  galerie
Tak fotky z MTV Movie Awards jsou v galerce!

Galerie


Rozhovor s Crystal Reed a jejím odchodu

15. dubna 2014 v 22:14 | *Werů |  novinky
VAROVÁNÍ! Spoilery! Pokud jste ještě neviděli epizodu 3x23, nedoporučujeme, abyste si četli tento článek!
Už jste viděli dvacátý třetí díl? Šokující, viď? :O Iinformační portál Entertainment Weekly, zveřejnil rozhovor s hercem, který opouští seriál. Ano, příběh této postavy je ukončen. Smrt přišla. Je na čase říci "sbohem", bez ohledu na to, jak by to nebolelo :(

  • Crystal: Miluji umění. Měla jsem pocit, že existuje mnoho věcí, které bych mohla udělal jinak, co se týče kreativity, a chtěla jsem se vyzkoušet v jiných oblastech TV a filmového průmyslu. Chtěla bych si zahrát širokou škálu postav. Víte, je mi 29. A cítila jsem, že věkový rozdíl - je to, co chci změnit, protože jí [Allison] je pouze 17. Miluju tenhle seriál. Tak jsem se obrátila na Jeffa, a on řekl: «napíšeme ti perfektní finále.»
EW: Kdy byl tento rozhovor?
  • Crystal: Už jsme měli natočených pár epizod [třetí série], a já jsem si promluvila se svým týmem a vyjádřila svou touhu změnit něco, vyzkoušet nové role, povyprávět nové příběhy. Oni mě plně podpořili a řekli mi, že bych si měla promluvit s Jeffem. Byl to takový stresující den, ale on [Jeff] je překrásný člověk a skvělá osobnost. Ne vždycky se stáva to, že tě nechávají odejít. A já jsem mu vděčná za to, že mě nechal.
  • Crystal: Bylo to opravdu těžké. Zejména poslední týden byl velmi obtížný, protože jsem strávila tolik času se všemi, s herci, režiséři. Nečekala jsem, že to bude až tak bolestivé. Vzpomínám si, jak jsem seděla v autě a museli jsme jít na natáčení té scény v Long Beach, brečela jsem celou cestu, a vzpomínám si, jak jsem volala Jeffovi a říkala: «nezvládnu to. Nemyslím si, že budu moct se s ní rozloučit.» A on řekl: «všechno bude v pořádku», a řekl mi mnoho dalších krásných slov. I přesto jsem se cítila uvnitř velmi zraněnou. Pro mě bylo těžký říct jí [Allison] ''sbohem". Opravdu ji miluju.
  • Crystal: No... Já jsem ji ještě neviděla, takže nevím, jak to vypadá. Někdy natáčíte scénu, a když vyjde na obrazovce, je úplně jiná... obvykle tyto změny jsou k lepšímu. Takže nevím, jak bude vypadat. Ale tato scéna byla pro mě opravdu těžká, protože jsme lidé, a my nebudeme moct nikdy klidně natáčet scénu smrti. Fyzická část byla opravdu těžká. Provedla jsem nějaký výzkum, jak by doopravdy ona měla umírat za takových okolností, takže jsem musela mít všechno na mysli. A když umírala a říkala její poslední slova, říkala jsem dokola: «Miluji tě. Miluji tě. Miluji tě. Miluji tě.» Dobře si pamatuji, jak jeden z producentů ke mně přišel a řekl: «Prosím, neříkej, že ho miluješ, protože ona miluje Isaaca.» Ale já mám pocit, že Allison stále miluje Scotta. A já si myslím, že v době, kdy ona říkala, že ho miluje, ten pocit tam stále byl. Takže já nevím, jak to všechno dopadne, ale byla to opravdu pro mě zábava jako pro herečku, protože se u mě objevil stálý pocit, že mu [Scottovi] to musím říct, navzdory tomu, že jsem neměla. Takže, bylo to zajímavý.
  • Crystal: Ano, plně souhlasím.
  • Crystal: Je jedna prostě úžasná scéna, kterou jsem sdílela s Tylerem. Bylo to ve druhé sérii, byla nezapomenutelná, malinkatá scéna na kluzišti. Tato scéna je tak jednoduchá, ale i tak upřímná. Vzpomínám si, jak jsem cítila, že jsme s Tylerem propojeni. Tohle je moje oblíbená, společná scéna Scotta a Allison.
  • Crystal: Myslím si, že nejvíc (dyť s herci se budu neustále vidět) mi bude chybět celý tým seriálu. Oni jsou obzvlášť drazí pro mě; byli se mnou, když Allison přežila smrt, tragédii, rozloučení a šťastné okamžiky. Prostě byli se mnou celou tu dobu. Bude se mi stýskat.
  • Crystal: Musím říct, že pro mě je obtížné nechat Allison jít. Měla jsem celý týden smutek, protože spolu s ní odešla i část mě. Ona bude vždycky se mnou. Jsem tak hrdá na ní. Myslím si, že bych nebyla tak rozrušená její smrti, kdyby pro mě neznamenala nic. Ona znamená. Je to tak smutné. Já ani nevím, co na to říct. Rozhodně mám stejný pocit jako fanoušci. Cítím to.
  • Crystal: Já nevím. Teď jsem zaneprázdněna natáčením pilotního dílu pro můj nový projekt, který velmi děsí a nervuje. Budu se opravdu snažit do budoucna zajistit něco, co bych milovala. Teď cítím tvůrčí inspiraci a můžu vyprávět skvělý příběh. A to je vše. Nemám žádný plány. Můžu jít na jeviště. Mohu se vrátit k natáčení. Můžu dělat divadelní práci. Teď, všechno není definováné.

Exkluzivně- Season 4 Lacrosse

15. dubna 2014 v 22:04 | *Werů |  seriál
Ahojky exkluzivní video z natáčení s4 z lakrosu...