Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Co nám přinese 5. serie?

3. února 2015 v 15:20 | *Werů |  novinky
Ahoj, čas nám utíká a my se už za necelý půl rok dočkáme další řady. Konec čtvrté série v nás zanechal řadu otázek a možná se na některé dozvíme v páté sérii odpověď. Další spekulace o této řadě si můžete přečíst v článku.Další novinky o páté řadě byly vypuštěny do světa. Fanoušci mají hodně otázek a doufají, že 5. série vše vysvětlí. Mezi hlavní otázky patří: kdo je Desert Wolf, identita Parrishe a zda bude Derek opět Alfou.

Bylo řečeno, že dvě z postav z minulých sérií by se mohli vrátit do seriálu. Myslím si, že je velká šance, že jeden z nich bude Deucalion. Další otázku vyvolává identita a schopnosti Dr. Valacka (mohl by patřit mezi další velké padouchy seriálu, když se ho bojí i Peter poté, co mu Valack ukázal své třetí oko).

Podle Realty Today Reports Malia a Braeden budou pátrat po totožnosti Desert Wolf, což by mohla být Maliina biologická matka (podle Petera). Tohle by mohl být zajímavý zvrat. Také bychom mohli zjistit, zda bude spojenec nebo nepřítel Scottovy smečky…

Po Derekově překvapivé úplné přeměně ve vlka nás hlavně zajímá, zda by mohl ještě někdy být Alfou. Výkonný producent Jeff Davis ale v jednom rozhovoru zmíníl, že Derek už možná nikdy nebude Alfou. Dosáhl určitého vrcholu, kdy může manipulovat se svým tělem, takže nad sebou má kontrolu.

Podle další zprávy z Venture Capital, Lydia a zástupce Parrish budou spolupracovat na zjištění Parrishovy identity. To by také mohlo vést k romantickému vztahu, že?

Jaký máte názor vy? Je zde ještě něco, co byste se chtěli v páté sérii dozvědět? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama