Ahoj výtej na našem blogu Mrkající snad se ti bude i líbit...
Admin: *Werů*,Miki,Dany
Desing: Dany,*Werů*
Email: teenwolf.fans@seznam.cz
Fan club: facebook

FanPage:Page

Informace z Paley Festu

18. března 2015 v 13:27 | *Weru |  seriál
Ahoj má tady informace z Paley Festu, které nam dal Jeff....... OBSAHUJE SPOILERY.


4. sezóny se naší hrdinové z TW potýkali s nadpřírozenem- nejdřív lovci vlkodlaků, kanima, která se chtěla pomstít, ďábelský dědeček, smečka alf, která chtěla zabíjet, nájemní vrazi, nogitsune, werejaguáři, banshee, berserkové, wendigo a pak, konečně- Benefactor (sponzor).
Ale, jak se vyjádřil Jeff Davis, postavení těmto věcem se zdá být jednoduché, oproti tomu, co je čeká v 5. sérii, a co se stane po tom, co odmaturují a půjdou ze školy. "Je to divná věc: z nějakého důvodu, když maturujete, tak opouštíme všechny své nejlepší přátele- proč se to dělá? Tenhle moment zažijeme hned v 1. epizodě, když tuhle otázku řekne Stiles nahlas- řekne: když někdy potkáme nejlepší lidi, v našem životě, proč se potom nesnažíme, abych s nimi zůstali?Proč se snažíme jít jinou cestou?" A tohle je největší strach 5. série- kdo odejde? Koho ztratí?" Předchozí série byly o Scottovi, který hledal a vytvářel smečku- a tak ho možná uvidíme, jak ji ztráci, může to skončit pravděpodobně tím, že zůstane sám, bez svých přátel a s otázkou, jak se tomu postaví. A to je velmi podobné tomu, když se odchází na kolej- potkáte tady nové lidi a jste v jiném městě. A to je zřejmě největší obava.
Ale Jeff dodal, že i v 5. sérii se můžeme těšit na superprotivníky, kteří udělají z Beacon Hills peklo. Jeff přiznal, že dokonce změnili i určitá pravidla, podle toho: 20 epizod bude hodně o tomto světě.
Co dalšího můžeme čekat? Jeff nám odhalil novou sezónu, postavu po postavě.

Stiles Stilinski- "Jedna z prvních otázek, kterou jsme si položili byla: Jak je můžeme zkoušet? Jak je můžeme v tomto roce ještě víc vyzvat? A myslím, že jsme přišli s velkou výzvou pro Stilese. Dylan bude hodně hrát- tahle sezóna bude o tajemstvích a jak tyhle tajemství můžou zničit partu přátel a jak můžeme ztratit víru v toho druhého. Bude zajímavě vidět Stilese, která ztráci víru ve Scotta a ještě, když jeho vztah s Maliou bude zkoušen a zničený (chtěla bych upozornit, že nevím, zda se jedná o vztah Stiles- Malia, nebo Scott-Malia. A hlavně nemyslete hned na jejich rozchod, to by Jeff neřekl nikdy). Uvidíme zde mnoho dramat a konfliktů."

Scott McCall- "Budeme hodně testovat Scotta. Vede si velmi dobře jako vůdce, ale co se stane, pokud selže? Co se stane, když bude testována víra ostatních v jeho? Bude mít hodně obtíží tuhle sezónu."

Lydia Martin- "Myslím, že Holland je úžasná herečka, kterou jsme kdy měli a milujeme, když vidíme, co všechno dokáže zahrát. Je vtipná, může hrát velký drama a je dobrá v hororových věcech. Bude toho mít hodně v této sezóně, ale je to velké tajemství. Vše co můžu říct je, že tahle sezóna bude také hodně o Lydii."

Derek Hale- Tyler Hoechlin se rozhodl, že se chce více věnovat filmům. Mluvili jsme o tom a nakonec jsme souhlasili s tím, že je to dobrá série, kdy se můžeme zaměřit na teenegery a když nemůže být Derek hlavní postava, tak Vás aspoň můžeme ujistit, že ho neuvidíme naposled. Milujeme ho a bude nám chybět."

Kira Yukimura- "Bude trochu válčit se s duchem kitsune, válčit proti ní, když bude růst její moc. Ponoříme se do mytologie ohledně kitsune- jak to ovlivní jeji život a jak to bude působit na vztah se Scottem. Rozdělí je to? Nastane moment, kdy si položíme otázku, jestli bude jejich vztah pokračovat?"

Liam Dunbar- "Jak moc dokáže udržet tajemství ohledně své identity? Jeho nejlepší kamarád Mason to svým způsobem musí vědět. Zjistili jsme, že tyhle děti jsou spolu velmi dobré, byli přátely i před tím, než jsme s nimi začali pracovat. Někdy se cítí jako Stiles a Scott."

Mason- Poznáme ho o trochu lépe a první věc, kterou o něm zjistíme je, že je neplánované dítě v jeho rodině, kdy už má dospělé sourozence. Takže, zatímco oni jsou už úspěšní, Mason to má těžké a je trochu na kraji. Zjistíme v téhle sérii, že on sám potřebuje taky vlastní "smečku".

Malia Hale- "Desert wolf (matka Malie) je velká věc pro Malii. Velmi ji to ovlivní a bude se ptát sama sebe, co je vlastně zač (ohledně charakteru). Také to může ovlivnit její vztah se Stilesem, nebo se jejich vztah může rozpadnout."(keep calm, Stalia/Stydia shippers prosim).

Peter Hale- "Jsou tu určité postavy, které uvidíme o trochu později. Takže neuvidíme Petera a Chrise Argenta hned v prvních epizodách, ale můžeme se spolehnout, že se objeví."


Jordan Parrish- "Parrish bude mít velkou roli v 5. sérii. V první polovině nemusíme hned poznat, co přesně zač je, ale na konci to určitě zjistíme."


Theo- "Je velmi dobré, že se k nám Cody připojil. Je to osaměly vlk (omega), který zoufale potřebuje smečku. Jestli mu může Scott a ostatní věřit- velmi obtížná otázka. Theo už totiž v Beacon Hills byl, je to svým způsobem jeho návrat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama